Willa Golasówka

ATRAKCJE

WILLA GOLASÓWKA

Kwintesencja jakości

Podczas pobytu zachęcamy do skorzystania z wielu atrakcji w okolicy, m.in. Ogrody Zmysłów z pięknymi widokami, Ruiny Zamku w Muszynie, Ogrody Biblijne, odkryte baseny, Szlak Architektury Drewnianej itp. Nasza lokalizacja sprzyja miłośnikom pieszych i rowerowych wycieczek, dzięki którym można podziwiać wyjątkowe ukształtowanie krajobrazu Beskidu Sądeckiego. Obok naszego obiektu znajduje się przystanek, z którego co 20 min. kursuje Bus w kierunku Muszyny/Krynicy.

OGRODY ZMYSŁÓW

MUSZYNA - 4km

Największe w kraju, muszyńskie Ogrody Sensoryczne, nazywane również ogrodami zmysłów, cieszą oko różnorodnością pięknych roślin, jak również rozkoszują nasze zmysły owocami z krzewów i drzewek owocowych.

Stoki narciarskie

Krynica-Zdrój - 12km

Liczne stoki oraz wyciągi narciarskie, zlokalizowane w Krynicy-Zdrój oraz sąsiedniej miejscowości – Tylicz, sprawiają, że nasz obiekt to doskonała baza wypadowa dla wszystkich miłośników białego szaleństwa

Szlaki turystyczne

szczawnik - 200m

Malowniczy krajobraz, bliskość natury, śpiew ptaków, szum drzew oraz zapierający dech w piersiach widok – właśnie to oferują niesamowite szlaki turystyczne okolicy.

Aquapark "Lipany"

Słowacja - 35km

AquaPark Lipany to kompleks basenów na Słowacji, składający się 2 basenów geotermalnych, 3 basenów dla dzieci, 7 zjeżdżalni wodnych oraz 2 boisk do siatkówki plażowej.

Deptak

Krynica Zdrój - 14km

Deptak, określany jako serce miasta, to miejsce gdzie znajdują się najważniejsze zabytki Krynicy, ale także liczne atrakcje turystyczne oraz restauracje. 

Wieża Widokowa

Krynica Zdrój - 18km

Jest to pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej, oferująca blisko 2 kilometrowy spacer.